Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 129 gości oraz 1 użytkownik.

  • evodola

Ilość Odsłon

283849

ITurniej wsi 2023Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury oraz społeczność Okrągłego zapraszają na XVII Turniej Wsi w dniu 4 czerwca (niedziela) 2023r. -boisko w Okrągłym. Informacje można znaleźć na stronie GOK Biłgoraj. Organizatorzy tej corocznej imprezy plenerowej, która cieszy się dużą popularnością, skierowali na ręce prezesa Klubu zaproszenie do posiadaczy starych pojazdów (motocykle i samochody), które można byłoby zaprezentować dla publiczności. Wzorem lat ubiegłych zachęcamy wszystkich członków i sympatyków, szczególnie z miasta i bliskich okolic aby skorzystali z możliwości prezentacji swoich klasyków.

W uzupełnieniu tej informacji podajemy, że ze względu na braku dostepu do autodromu, zaplanowany wstępnie na dzień 11 czerwca br. tegoroczny biłgorajski 11. Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolecjonerskich organizowany przez Automobilklub Biłgorajski, będzie przeniesiony na zakończenie wakacji. Termin i miejsce Zlotu zostanie wkrótce podane na stronie klubowej, aby odowiednio wcześniej informacja mogła dotrzec do wszystkich chętnych bioracych w nim udział.

Informujemy, że decyzja Zarządu o przełożeniu terminu naszego Zlotu klasyków, miała ścisły związek z informacją, która dotarła do Klubu, o organizowanym na autodromie w dn. 18 czerwca br. przez pracowników Starostwa - zlocie pojazdów zabytkowych pn."Classic Moto Show". Pomimo, że do Klubu nie wpłynęło żadne zapytanie o udział organizacyjny Automobilklubu ani też zaproszenie (?!), prezes i Zarząd stoi na stanowisku, że nie będziemy "robić awanury" z tego powodu. Chociaż uważamy, że takie działanie organizatora tej imprezy (nie został podany ?!), jest dalekie od uznanych społecznie standardów i po prostu nie etyczne.! Zarząd Automobilklubu Biłgorajskiego (w tym prezes jako pomysłodawca biłgorajskiego Zlotu), mają na względzie przede wszystkim dobro uczestników birących udział od 10 lat w biłgorajskim Zlotcie, dobra atmosferę i opinię, na jaką sobie ta impreza "zasłużyła". Ponadto należy też pododać, że w przygotowaniu imprezy "Classic Moto Show" biorą udział niektórzy członkowie Automobilklubu Biłgorajskiego, bo to ich indywidualna decyzja (czego nie możemy kwestionować ze strony Klubu i nie doceniać !?).

Jeżeli oczekiwania posiadaczy klasyków i miłośników starej motoryzacji będą aby takich spotkań było więcej w sezonie letnim, to Klub dołoży wszelkich starań aby takie pokazy zorganizować, pomimo pewnych turbulencji z dogodnym terenemWspomieliśmy, że alternatywnymi terenami na zlot może być boisko w Okrągłem, parking przy OSIR lub przy PKS czy miejskie Targowisko. Jeszczeraz zachęcamy posiadaczy pojazdów do prezentacji pojazdów podczas Turnieju Wsi" w najbliższą niedzielę 4 czerwca br.! /opr. Z.Łój/

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg