Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 833 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

309186

GK SPiT plakat 2023 KopiaW dniu 13 maja br. kilku  członków reprezentujących nasz Klub, uczestniczyło w kilkugodzinnym szkoleniu dla kandydatów ubiegających się o przyznanie uprawnień i licencji "Organizatora Sportów Popularnych i Turystyki PZM", które w tybie on-line (dla członków PZM zgłoszonych przez kluby), przeprowadzili członkowie Głównej Komisji Sportów Popularnych i Turystyki PZM (GKSPiT) -p. Monika Jaworska -Przewodnicząca Podkomisji ds. Szkoleń i Monitorowania Imprez oraz p. Mateusz Krzewski (wykład z zakresu udzielania pierwszej pomocy). Egzamin pozytywny (po rozwiązaniu testu), zaliczyło trzy osoby z Klubu: Zenon Łój, Monika Paszko i Sławomir Paszko, które będą posiadały licencję do organizacji imprez turystycznych, co jest niezbędne aby mogły być organizowane przez Klub ogólnodostępne imprezy w tej dyscyplinie. Tytuł „Organizatora Sportu Popularnego PZM” jest dowodem zarejestrowania, wydawanym osobie fizycznej, pragnącej uczestniczyć w organizacji lub biorącej udział w przygotowaniu imprezy PZM, przeprowadzonej zgodnie z Regulaminem PZM (Uchwała ZG PZM z dnia 25.04.1998 r.).

Warunki uzyskania uprawnień ORGANIZATORA SPORTU POPULARNEGO - należy: ✓ być członkiem klubu lub stowarzyszenia zrzeszonego w PZM ✓ mieć ukończone 18 lat ✓ posiadać pełną zdolność do czynności prawnych ✓ uczestniczyć w szkoleniu organizowanym na zlecenie GKSPiT ✓ uzyskać pozytywną ocenę Komisji Egzaminacyjnej ✓ czynnie uczestniczyć w organizacji imprez PZM. Dokumentem potwierdzającym uprawnienia OSP jest legitymacja wraz z książeczką pracy organizatora. Nikt nie może kierować organizacją imprezy sportu popularnego PZM, jeżeli nie posiada tytułu Organizatora Sportu Popularnego PZM stopnia „O” (okręgowego) lub „P” – krajowego. Materiały instruktażowe dot. szkolenia Organizatorów Sportów Popularnych Polskiego Związku Motorowego zamieszczone są na stronie PZM: https://www.pzm.pl/turystyka/szkolenia-osp-pzm

Tamat drugi: Zgłoszenia do Klubowego KALENDARZA IMPREZ na 2023 rok. 

W dniu dzisiejszym do Klubu wpłynęło pismo od Burmistrza Miasta Biłgoraja kierowane do wszystkich klubów i Stowarzyszeń działających w mieście, w sprawie kalendarza imprez, wydarzeń sportowych itp., jakie klub/stowarzyszenie planuje zorganizować w Biłgoraju w drugim półroczu 2023 r. Informację w tej sprawie ze strony klubu należy złożyć do końca maja br. (31.05.2023). Stąd apel do członków klubu a w szczególności członków Zarządu o zgłaszanie propozycji do tegorocznego Klubowego "Kalendarza Imprez na 2023 rok".!

Najbliższa stała propozycja klubowego Kalendarza imprez to tegoroczny "11. Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich 2023", który w latach ubiegłych był głównie organizowany w m-cu czerwcu lub w miesiącach wakacyjnych: czerwiec - sierpień. Data tej imprezy zostanie podana na stronie chwilą zatwierdzenia przez Zarząd i podana na stronie (w Kalendarzu).

Aktualnie szukamy terenu -złożyliśmy zapytanie do podmiotu zarządzającego torem (RCEZ), czy teren autodromu przy Motorowej w zaproponowanym terminie 11 czerwca br. byłby dostępny, z uwagi na zapowiadane rozpoczęcie prac modernizacyjnych obiektu. Wykorzystywany 2-krotnie w ostatnich latach teren "Miasteczka na Szlaku Trzech Kultur", jest na pewno miejscem atrakcyjnym Biłgoraja, lecz przy dużej liczbie pojazdów, może stwarzać duże niebezpieczeństwo zagrożenia pożarowego oraz ograniczałby ewakuację pojazdów. Klub bierze pod uwagę dwa/trzy alternatywne miejsca -tj. Targowisko przy ul. Dąbrowskiego, parking przy ul. Targowej przed OSiR lub też boisko w Okrągłem. Decyzje podejmie zarząd Klubu. Z.Łój -prezes

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg