Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 274 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

247196

Jak informowaliśmy wcześniej na stronie, możemy pochwalić się wynikami reprezentantów naszego Klubu, w dyscyplinach które są prowadzone -tj. w sporcie samochodowym i motocyklowym. Oficjalne zakończenie sezonu odbyło się w dniu 16 lutego br., w siedzibie ZO PZM w Lublinie, podczas którego wyróżniono najlepszych kierowców w sporcie motorowym (w PZM są to 4 dyscypliny: samochody, motocykle, karting, żużel).  Imprezy konkursowe w sporcie motocyklowym, w okręgu nie są organizowane -a szkoda! Nasz Klub posiada taką licencję i przynajmniej organizujemy szkolenia na torze i zawody w motocrossie dla miejscowych fanów na terenie toru w Żelebsku! W sporcie samochodowym, reprezentanci Automobilklubu Biłgorajskiego startowali w amatorskich imprezach samochodowych KJS oraz Super Sprint i za zajęcie wysokich lokat w Klasie, Klasyfikacji generalnej i Klubowej, Mistrzostw Okręgu Lubelskiego zdobyli wyróżnienia (medale i puchary). Podajemy nazwiska wyróżnionych naszych reprezentantów. W Mistrz. Okręgu Lubelskiego PZM w KJS w sezonie 2017 -najlepsze wyniki osiągnęły nasze 2 załogi w Klasie I: 1 miejsce Marcin Skroban (kierowca) / Jakub Wagner (pilot), 2 m-sce: Grzegorz Tatar (K) / Krzysztof Wróbel (P), dzięki czemu w "Klasyfikacji klubowej" Automobilklub Biłgorajski zajął w okręgu 2 miejsce.! W klasyfikacji "Super Sprint" Pucharu ZO PZM, miejsca naszych reprezentantów: Klasa I: 1m. Grzegorz Tatar, 3m. Marcin Skroban.  Miejsca pozostałych naszych reprezent.: Klasa III - 4m. Łukasz Nazar, 6m. Krzysztof Wróbel, 9m. Jacek Obirek. Miejsca naszych kol. w Klasyfik. generalnej SSp: 3m. Marcin Skroban, 4m. Łukasz Nazar, 9m. Grzegorz TatarGratulujemyNajwyżej sklasyfikowani wzięli udział w gali i osobiście odebrali wyróżnienia z rąk przedstawicieli władz okręgowym PZM: Waldemara Czerniaka -prezesa zarządu i Włodzimierza Bobowskiego z-cy prezesa ZO i przewodn. OKSS. Nasz Klub i władze klubowe, reprezentował członek zarządu i OKSS - Kol. Dariusz Paleczny. Na stronie ZO PZM, zapewne wkrótce zostaną podane kompletne wyniki i relacja z gali wręczenia z listą wyróżnionych poszczególnych dyscyplin.

Natomiast w sobotę, 17 lutego 2108r. w Biłgoraju, w sali widowiskowej BCK, odbyło się podsumowanie roku 2017 w kulturze i sporcie. Władze samorządowe miasta - za pośrednictwem Komisji Sportu Rady m. Biłgoraj i Rady Sportu, przeanalizowały wnioski złożone przez kluby i stowarzyszenia, które wpłynęły do UM o przyznanie nagród i wyróżnień dla sportowców w kategorii: „Sportowiec Junior” i „Senior” oraz „Trener sportowy” i „Działacz”- za osiągnięcia w 2017 roku. Nominowani do wyróżnienia (na wniosek prezesa klubu) członkowie Automobilklubu Biłgorajskiego, także znaleźli się na liście osób wyróżnionych. W kategorii „Sportowiec Senior” -dobre 8. miejsce w „dziesiątce seniorów”- statuetkę i nagrodę finansową zdobył kol. Marcin Skroban -„najlepszy kierowca klubowy”. Dyplom uznania z rąk prezesa Klubu odebrał także pilot Marcina – kol. Jakub Wagner. W kategorii „Działacz” (statuetka i nagroda rzeczowa) wyróżniono czterech reprezentantów naszego Klubu.! Są to koledzy: Dariusz Paleczny, Jarosław Majewski (drugi rok z rzędu!), Maciej Hysa i Piotr Dudzic. Wyróżnieni za: „duże zaangażowanie w działalności statutowej Klubu, organizację imprez kalendarzowych, w tym zlot zabytków 2017” Gratulujemy Kolegom! Wyżej wyróżnieni członkowie z rąk prezesa AB – kol. Zenona Łoja otrzymali także pamiątkowe dyplomy uznania, wręczone w imieniu Zarządu i członków Automobilklubu Biłgorajskiego. Na stronie zaprezentujemy kilka pamiątkowych fotografii z wręczenia wyróżnień. Dyplomy uznania od prezesa (w obecności swoich Rodziców) otrzymali także dwaj dobrze zapowiadający się juniorzy, pochodzący z Biłgoraja -reprezentujący PZM, którzy uprawiają sporty motorowe: pierwszy zgłoszony przez nasz Klub - Michał Psiuk lat 8, KM Cross Lublin -otrzymał specjalne wyróżnienie za osiągnięcia w zawodach krajowych i międzynarodowych w „motocrossie”. Karol Kręt -13 lat, karting, reprezentant Moto-Kart „Energetyk” B-j, sukcesy krajowe i międzynarodowe (np. 9 miejsce w Mistrzostwach Świata, Mistrz  Polski itp.). Jego ojciec –Grzegorz Kręt, otrzymał statuetkę w kategorii „Trener” –gratulujemy! Wyróżnienie za działalność na polu klutury, za ojca Daniela, odbierał kol. Mariusz Błaszczyk -członek AB. Pełną relację z wydarzenia tego dnia i listy osób wyróżnionych, można przeczytać w biłgorajskich portalach: http://www.bilgorajska.pl oraz www.biłgoraj.com.pl.  Galeria foto poniżej.                                            Oprac.: Z.Łój  Foto: Henryk Tytoń

182530 KJS Skroban Wagner183539 Grup. za 2017 w ZO182859 3m AB klugowa 2017

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg