Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 818 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

247193

BIELAK J. portretSłowo wstępu: W naszym Klubie, w latach ubiegłych nie było zwyczaju, aby osobom pełniącym ważne funkcje (np. Członek Zarządu) lub szczególnie zasłużonym działaczom, składać oficjalne życzenia i gratulacje -np. z okazji okrągłych urzodzin lub imienin. W naszym PZMot.-wskim środowisku, w tej kwestii są zdania podzielone. Dla jednych, życzenia w dzień urodzin a nawet imienin to "sprawa osobista". Dla drugich "złożenie życzeń"- to element wychowania, i kultury(?!) oraz okazja do wyrażania swojego stosunku do innej osoby, wyraz pamięci i sprawienie komuś przyjemności. Odkąd zaczęła funkcjonowąć strona klubowa, wydaje się naturalną rzeczą aby wykorzystać ją także do tego rodzaju komunikacji i informacji (także czasem bardzo smutnych...)

W dniu dzisiejszym 28 lutego br. nasz klubowy Kolega - Członek Zarządu -Józef Bielak, obchodził ważny jubileusz swoich 65. urodzin.! Z tej okazji, w imieniu Zarządu i Członków Klubu -prezes Zarządu przekazał Koledze najlepsze życzenia i gratulacje oraz wręczył "List Gratulacyjny"(...): Jako wieloletniemu Członkowi Zarządu Automobilklubu Biłgorajskiemu i Działaczowi PZM - serdecznie dziękujemy za długoletnią pracę społeczną na rzecz naszego Klubu, okazywaną pomoc w bieżącej działalności statutowej na rzecz bezpieczeństwa oraz promocji sportów motorowych. Mając na względzie Twoją aktywność społeczną, okazywaną życzliwość dla innych, jako Człowieka i Przedsiębiorcy, życzymy dalszych osobistych sukcesów." -Kolega dziękował i nie ukrywał swojego zaskoczenia.

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg