Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

312667

WOSP 2024 11 003Pomimo pewnych ograniczeń w Klubie, o których informowaliśmy zapowiadając udział członków naszego Klubu w charakterze "Wolontariuszy" w 32. finale WOŚP 2024, możemy odnotować Automobilklubu Biłgorajskiego w tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry. Zarząd Klubu dziękuje wszystkim Członkom i Sympatykom Klubu, którzy wzięli udział w tegorocznej zbiórce na rzecz WOŚP. W szczególności dziękujemy czterem członkom Zarządu AB, którzy indywidualnie,  jako zarejestrowani "Wolontariusze" WOŚP, zbierali pieniądze do puszek. Byli to członkowie Zarządu: Dariusz Paleczny, Jarosław Majewski, Jacek Szubiak, Zenon Łój a także inni członkowie Klubu ("nie funkcyjni"), którzy np. reprezentowali jednocześnie swoje Stowarzyszenia z regionu (np. kluby motocyklowe, samochodowe itp.). Dzięki zaangażowaniu w/w Kolegów w roli wolontariuszy i osobom niezrzeszonym w naszym Klubie, udało się łącznie zebrać kwotę: 5.976,11 zł, którą przekazano do Sztabu Powiatowego WOŚP w BCK Biłgoraj dnia 28 stycznia 2024r. Na podkreślenie zasługują działania podjęte przez kol. Darka, który razem z WOSP 2024 2kolegami "Grupy LBL 4x4" -miłośnikami terenówek, podczas imprezy "Off-Roadowejprzeprowadzili zbiórkę do puszki. Wyżej wymienieni koledzy "Wolontariusze" z Automobilklubu Biłgorajskiego, dostali ze Sztabu Powiatowego WOŚP indywidualnie "Podziękowania" a ponadto takie podziękowanie otrzymał także nasz Klub, które odebrał prezes Zenon Łój z rąk szefowej sztabu. Klub przekazał na licytację także drobne gadżety (czapeczki, koszulki, znaczki). Cieszymy się, że mimo trudności i ograniczeń w organizacji imprezy motoryzacyjnej na ten cel, udało się włączyć indywidualnie do akcji członkom Klubu i odnotować nasz udział. Liczymy na kontynuowanie udziału Klubu w tej akcji w latach następnych. Na fotografiach obok zamieszczamy zdjęcia wykonane na placu przed budynkiem BCK Biłgoraj, gdzie mieścił się Sztab Powiatowy Orkiestry. Oprac Z.Łój

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg