Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

292298

Wystawa pojazdów specjalnych PL

Automobilklubom i Klubom PZM w ostatnim czasie - chociaż nie tylko, nie brakuje bieżących problemów związanych z realizacją swojej, szeroko pojętej działalności statutowej. Spadek ilości członków w klubach, czy opłat bieżących składek, ograniczenie spotkań oraz organizacji imprez kalendarzowych, wpływa bardzo negatywnie na jakość funkcjonowania klubów i aktywność samych członków. Nasz Klub też tego doświadczył - nie da się ukryć, stąd apel do wszystkich, by jednak nie popadać depresję i starać się utrzymywać kontakt ze sobą. Zapewne wielu zgodzi się z opinią, że powodem tego stanu rzeczy był wpływ pandemii, która od ubiegłego roku bardzo poważnie wpłynęła na wiele dziedzin codziennego życia.Mimo tych przeciwności (zewnętrznych i wewnętrznych), w naszym Klubie staraliśmy się te przeciwności pokonywać, pewnie nie do końca jak byśmy chcieli…To prawda, ale…czas jednak nie stoi w miejscu.!

Trenażer czołgowy typ MPG 69

Trzeba zauważyć, że VIII kadencja PZMot. obejmująca lata 2019÷2022, szybkimi krokami powoli zbliża się do końca i trzeba będzie robić sprawozdanie z 4-letniej działalności (?) w Klubie i wybierać "nowe władze" na następną kadencję.!?

Dla "podtrzymania ducha" i wiary, warto jest zawsze pokazywać dobre przykłady... Poniżej ciekawostki!?

Na naszej stronie już prezentowaliśmy materiały, naszych Kolegów z innych Klubów PZM lub ośrodków. Z wielką przyjemnością zamieszczamy kolejny materiał -filmy i zdjęcia, które podesłał dr inż. Leszek Gardyński -wykładowca akademicki PL, aktywny członek Koła Pojazdów Zabytkowych przy Automobilklubie Lubelskim, także sympatyk naszego Klubu, od lat z nami zaprzyjaźniony.! Dodam od siebie, że wiele razy sam korzystałem zawodowo z jego pomocy i doświadczenia. Wykładowcy i studentom

dr inż Leszek Gardyński

 gratulujemy odnoszonych regularnie sukcesów na polu konstrukcji "Pojazdów specjalnych"-Made in Politechnika Lubelska.! Jestem przekonany, że mało z nas widziało takie "dziwne" konstrukcje pojazdów, jak: "Trenażer czołgowy" typu MPG-69, "Syrena Rudy" -105B, czy 3-osiowy "Żuk 6x6" - wywrotka, skonstruowane przez studentów i inżynierów z Wydziału Inżynierii Materiałowej PL.!? 

-Odwiedzającym naszą stronę życzymy miłego oglądania.! Poniżej podajemy linki do nadesłanych filmów i udostępnionych fot., za które dziękujemy! Oprac. Zenon Łój -prezes AB

https://www.pollub.pl/pl/news/get/id/8008
https://www.youtube.com/watch?v=1Nlz4vq5x8c
https://www.warszawa.pl/za-oknem/spotkanie-na-poligonowe/
https://lui.lublin.eu/portal/lui_wyklady/pojazdy-specjalne-made-in-politechnika-lubelska/
https://lublin.tvp.pl/42087407/reportaz-na-deser?fbclid=IwAR3qH4D3EYRFS0AVHKSb4fLstfe_KZeL75rFINSq_-eh7rPDV0O0-n_FCoc

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg