Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 791 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

247194

III Runda TNMOL - Rajd po Roztoczu "TANEW" 2015

Automobilklub Biłgorajski był organizatorem w dniu 22 sierpnia br. III Rundy Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM - Rajdu po Roztoczu „Tanew” 2015 z okazji 25-lecia Automobilklubu Biłgorajskiego. W imprezie wzięło udział 12 załóg (kierowca/pilot) reprezentujących Automobilkluby Okręgu Lubelskiego PZM: KM "Pionier" Lublin, A.Chełmski, A.Lubelski, A.Biłgorajski. Po oficjalnym powitaniu uczestników, rejestracji załóg (odbiorze administracyjnym) i odprawie, start nastąpił z parkingu przy siedzibie klubu, przy ul. Targowej (stadion OSiR). Trasa rajdu wg tzw. itinerera prowadziła przez miasto Biłgoraj, autodrom (2 próby sprawnościowe) i tereny gminy, z metą przy "Zajeździe Nadrzecze" -gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów uczestnikom imprezy. Wg oceny uczestników trasa rajdu nie była długa i trudna, tak samo jak zadania przygotowane przez organizatora - choć nie zabrakło wątpliwości i pytań przy podsumowaniu wyników końcowych. Pierwsze trzy najlepsze załogi rajdu to reprezentanci: A.Chełmskiego, A.Biłgorajskiego i KM "Pionier" Lublin. Klasyfikację końcową rundy podajemy poniżej w "czytaj więcej" (kliknij). Pamiątkowe puchary, dyplomyufundowane przez Burmistrza Miasta Biłgoraj i upominki w postaci wydawnictw -fundator Wójt Gminy Biłgoraj, wręczyli: Waldemar Czerniak -prezes ZO PZM w Lublinie, Zenon Łój -prezes A.Biłgorajskiego i Monika Pogudz -dyrektor rajdu. W rajdzie wzięła udział jedna załoga z Kozienic -nie zrzeszona w PZM. Posumowania imprezy dokonał prezes ZO PZM -Waldemar Czerniak, który wyraził zadowolenie z frekwencji i poziomu organizacji rajdu, gratulując uczestnikom i gospodarzom. Zamknięciem imprezy było wspólne, "rodzinne" zdjęcie. Wkrótce na stronie zamieścimy fotogalerię z rajdu. GRATULACJE dla członków Automobilklubu Biłgorajskiego, którzy wzięli udział w imprezie (4 zespoły !) i wszyscy osiągnęli bardzo dobre wyniki, dzięki czemu nasz klub zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej rajdu! Szczególnie drugie -wysokie miejsce Kamila Paczosa z Angeliką w roli pilota - było bardzo miłą niespodzianką ! Kolega Kamil odebrał dodatkowy puchar z rąk prezesa AB dla "najlepszej załogi klubowej" ! 

Wyniki końcowe rajdu:

Turystyczny Rajd Samochodowy po Roztoczu „Tanew” 2015 -dnia 22.08.2015r.

III Runda Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM.

Organizator: Automobilklub Biłgorajski

1. Paweł Adamczyk / Eunika Adamczyk -nr start. 5 -A.Chełmski (76,53 pkt)

2. Kamil Paczos / Angelika Waranków - nr 9, A. Biłgorajski (83,08)

3. Adrianna Chodkowska / Paweł Suski -nr 8, KM Pionier (112,70)

4. Jan Kaczorowski / Monika Kaczorowska -nr 3, A.Biłgorajski (116,30)

5. Marcin Wędzina / Monika Krajewska -nr 1, A.Chełmski (140,27)

6. Sylwester Konieczny / Sławomir Konieczny -nr 7, A.Biłgorajski (145,17)

7. Dariusz Chodkowski / Katarzyna Chodkowska -nr6, KM Pionier (157,81)

8. Artur Osuch / Grzegorz Karpiński -nr 13, KM Pionier (159,88)

9. Adam Hyz / Róża Bryła - nr 11, A.Biłgorajski (162,14)

10. Grzegorz Gorczyca / Anna Gorczyca (nr 10, A.Chełmski (182,81)

11. Robert Czerwiński / Robert Pracz -nr 2, nie zrzeszeni (185,55)

12. Małgorzata Milczek / Sylwia Sidorowska -nr 4, A.Lubelski (251,32)

Klasyfikacja klubowa:

1. A Biłgorajski - 344 pkt

2. A Chełmski - 398 pkt

3. KM Pionier Lublin - 428 pkt

4. A. Lubelski - 4251 pkt

-----------------------------------------------

Podziękowanie dla członków klubu.

Gratulacje dla członków AB za bardzo dobry start i wyniki w rajdzie "TANWI" 2015  - tj. 2-gie miejsce indywidualne i 1-sze w klasyfik. klubowej.  Wielkie podziękowania za organizację rajdu dla koleżanki Moniki Pogudz -dyrektor rajdu , która włożyła bardzo dużo serca w przygotowanie imprezy oraz kolegów: Sławomira Paszko, Tomasza Myszaka -członków zarządu, którzy byli odpowiedziali za trasę i próby sprawnościowe.

Składam w imieniu Zarządu AB - Z. Lój -prezes

 ----------------------------------------------------------------------

ZAPROSZENIE na imprezę turystyczną na Roztocze !

3. Runda TNMOL - Rajd po Roztoczu "TANEW" 2015

Automobilklub Biłgorajski zaprasza na imprezę turystyczną ! Dnia 22 sierpnia zaplanowana jest 3. Runda Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM Rajd po Roztoczu „Tanew” 2015 z okazji 25-lecia Automobilklubu Biłgorajskiego.

Zbiórka uczestników i odbiór administracyjny odbędzie się w Biłgoraju przy siedzibie klubu - Biłgoraj, ul. Targowa 15 (stadion OSiR) dn. 22.08. br. godz. 10.00 –10.30.  Rajd jest imprezą otwartą dla wszystkich chętnych, jednak punkty do klasyfikacji TNMOL zdobywają wyłącznie uczestnicy zrzeszeni w klubach i sekcjach okręgu lubelskiego Polskiego Związku Motorowego. Samochody uczestników muszą posiadać ważne badanie techniczne i ubezpieczenie OC. Załogę stanowi kierowca i pilot, pasażerowie są osobami towarzyszącymi, którzy nie mogą brać udziału w konkurencji testów, próbach specjalnych i próbach sprawnościowych. w siedzibie AB Biłgoraj ul. Targowa 15 (stadion OSiR).

Zgłoszenia należy dokonywać poprzez podanie imienia i nazwiska kierowcy i pilota, klubu PZM oraz liczby osób towarzyszących na adresy jak wyżej pkt.1. Zgłoszeń będzie można dokonać również bezpośrednio podczas odbioru administracyjnego.  Wpisowe wynosi 50 złotych od załogi, w którym jest obiad na mecie dla 2 osób. Obiad dla osoby towarzyszącej 20 zł. W ramach wpisowego załoga otrzyma materiały rajdowe.  Kontakt telef. z dyr rajdu Monika: kom. 887-222-230, Zgłoszenia załóg wysyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełna informacja poniżej  -w Komunikacie (regulaminie uzupełniającym)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III Runda

Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw

Okręgu Lubelskiego PZM

Rajd po Roztoczu „Tanew” 2015

Z okazji 25-lecia Automobilklubu Biłgorajskiego

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY

1. ORGANIZATOR, RUNDA

Organizatorem imprezy jest Automobilklub Biłgorajski, Biłgoraj – 23-400 Biłgoraj, ul. Targowa15, z okazji 25-lecia działalności Klubu. kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rajd będzie 3 rundą Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM '2015.

2. DATA, ODBIÓR ADMINISTRACYJNY

Rajd odbędzie się w dniu 22 sierpnia/sobota/ 2015 roku bez względu na pogodę.

Zbiórka uczestników i odbiór administracyjny odbędzie się w godz. 09.30 –10.00

w siedzibie AB Biłgoraj ul. Targowa15 (stadion OSiR)

3. REGULAMIN, UCZESTNICY

Rajd będzie przeprowadzony według Regulaminu Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM '2015

Rajd jest imprezą otwartą dla wszystkich chętnych, jednak punkty do klasyfikacji TNMOL zdobywają wyłącznie uczestnicy zrzeszeni w klubach i sekcjach okręgu lubelskiego Polskiego Związku Motorowego. Samochody uczestników muszą posiadać ważne badanie techniczne i ubezpieczenie OC. Załogę stanowi kierowca i pilot, pasażerowie są osobami towarzyszącymi, którzy nie mogą brać udziału w konkurencji testów, próbach specjalnych i próbach sprawnościowych.

4. WPISOWE, ŚWIADCZENIA

Wpisowe w wysokości 50 złotych od załogi, w tym obiad na mecie dla 2 osób. Obiad dla osoby towarzyszącej 20 zł. W ramach wpisowego załoga otrzyma materiały rajdowe. Wpłaty będą przyjmowane podczas odbioru administracyjnego.

5. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia należy dokonywać poprzez podanie imienia i nazwiska kierowcy i pilota, klubu PZM oraz liczby osób towarzyszących na adresy jak wyżej pkt.1. Zgłoszeń będzie można dokonać również bezpośrednio podczas odbioru administracyjnego.

6. PROGRAM RAJDU

10:00 – 10:30 – przyjmowanie uczestników, losowanie numerów startowych, wydawanie dokumentów;

10:30 – otwarcie rajdu, odprawa załóg

11:15 - start pierwszej załogi

16.30 - meta pierwszej załogi, test z trasy, test BRD i Zadania Specjalne; posiłek;

około 17:30 – podanie wyników nieoficjalnych;

około 18:00 – podanie wyników oficjalnych, zakończenie rajdu.

Podany harmonogram godzinowy może ulec drobnym korektom (także na wniosek uczestników), o czym uczestnicy zostaną poinformowani komunikatem w biurze rajdu.

7. PUNKTACJA

Zgodna z punktem czwartym Regulaminu Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego '2015.

Uwaga! Testy i inne zadania konkursowe załoga otrzymuje w czasie i miejscu wyznaczonym przez organizatora. Podczas rozwiązywania testów i zadań konkursowych załogi nie mogą korzystać z pomocniczego sprzętu elektronicznego (cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery, laptopy, telefony komórkowe, nawigacje GPS itp.). Użycie ww. sprzętu, stwierdzone przez organizatora skutkuje nałożeniem na załogę kary regulaminowej w postaci otrzymania punktów karnych w ilości 200 pkt.

8. WŁADZE IMPREZY

Dyrektor rajdu - Monika Pogudz kom. 887-222-230

V-ce Dyrektor rajdu - Henryk Tytoń kom. 660-541-441

Kierownik trasy i testów  -Sławomir Paszko kom. 695-222-230

Kierownik prób -Tomasz Myszak, Marek Spustek kom. 502-375-678

Komisja obliczeń -Dorota Mazurek, Monika Pogudz kom. 887-222-230

9. JURY

1. Waldemar Czerniak - Prezes ZO PZM Lublin (przewodniczący)

2. Zenon Łój -Prezes Automobilklubu Biłgorajskiego

3. wylosowany przedstawiciel uczestników spoza klubu organizatora.

10. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności za szkody i straty tak w stosunku do załóg i ich sprzętu, jak też za spowodowane przez nich straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia przez cały czas trwania imprezy.

Przez podpisanie zgłoszenia, załoga i jej osoby towarzyszące zobowiązują się do bezwzględnego przestrzegania Regulaminu TNMOL i niniejszego Regulaminu Uzupełniającego, poszanowania przepisów ruchu drogowego, p. poż. i porządkowych podczas trwania imprezy.

Dyrektor rajdu

Monika Pogudz

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg