Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

312666

SZKOLENIA NA LICENCJĘ SĘDZIOWSKĄ stopnia II oraz st. I-go w Sporcie Motocyklowym i Samochodowym

pzm 0Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie, wystąpił do klubów z apelem o wytypowanie osób - KANDYDATÓW na sędziów SPORTU MOTOCYKLOWEGO i SAMOCHODOWEGO, na planowane w najbliższym czasie cykle szkoleń. Cel szkoleń to wykształcenie kadry sędziowskiej, doskonalenie wiadomości czynnych sędziów oraz przeprowadzenie egzaminu na licencję sędziowską stopnia II i I-go. Szkolenia (kursy) są bezpłatne dla członków klubów zrzeszonych w PZM i w Okręgu organizowane są zwykle w siedzibie ZO PZM w Lublinie, przy ul. Prusa 8. Materiały i zagadnienia na szkolenia znajdują się w Regulaminach PZM (dostępnych na stronie PZM) i przeprowadzane są zgodnie z wytycznymi dla danej dyscypliny np. Załącznikiem 8 Regulaminu Sędziów Sportu Samochodowego 2024. Każdy kurs kończy się egzaminem (test) i wydaniem zaświadczenia przez Komisję Okręgową PZM. Zgłoszenia kandydatów zgłoszonych przez klub, na Automobiklub Bilgorajski 06136szkolenia przyjmuje sekretariat ZO.  APEL o zgłaszanie się chętnych.!!!!

Informujemy, że Automobilklub Biłgorajski w minionych latach prowadził dwie dyscypliny motorowe i posiadał licencję klubową w Sporcie Motocyklowym i Samochodowym PZMPosiadane licencje uprawniały nasz Klub do organizacji imprez w tych dyscyplinach - rangi Okręgowej lub Klubowej, przez członków posiadających UPAWNIENIA SĘDZIOWSKIE PZM. W tych dyscyplinach motorowych (samochody, motocykle), nasz Klub posiadał kilkuosobowe obsady sędziowskie. W ostatnich okresie, kiedy Kluby PZM w okręgu mocno ograniczyły swoją działalność w organizacji imprez motorowych, nastąpił regres w bieżącym szkoleniu dla sędziów. Dlatego apelujemy do wszystkich czynnych członków Kluby chcących zdobyć uprawnienia sędziowskie o zgłaszanie swoich kandydatur. Podkreślamy, że w interesie Automobilklubu Biłgorajskiego byłoby wskazane, aby w każdej z tych dyscyplin uprawnienia mogło posiadać co najmniej 5-6 osób. ! W pierwszej kolejności uprawnienia sędziowskie powinni posiadać reprezentanci Klubu pracujący w Okręgowych Komisjach PZM (motocyklowa, samochodowa, turystyka motorowa). Wszelkich informacji na temat szkoleń (miejsce, termin), udziela Klub (kontakt z prezesem). /ZŁ/

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg