Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 126 gości oraz 2 użytkowników.

  • evodola
  • ytudarogi

Ilość Odsłon

283849

DSC 1821DSC 1792DSC 1889W sobotę 24 czerwca 2023r. w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Motorowego, na którym wybrano władze na nową czteroletnią kadencję 2023-2026. W Zjeździe wzięło udział osobiście 115 Delegatów, z ogólnej liczby 147  uprawnonych - reprezentujących Okręgi PZM w  kraju. Dotychczasowy Prezes PZM - Michał Sikora był jedynym kandydatem na prezesa i został ponownie wybrany na tę funkcję. Zebranie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy, na którym wybrano członków Zarządu Głównego PZM, Komisj Rewizyjnej i Trybunału ZwiązkuZ przyjemnością donosimy, że Przewodniczącym Głównej Komisji Rewizyjnej został kol. Cezary Droszcz, wieloletni, Honorowy Członek Automobilklubu Biłgorajskiego. Przewodniczącym Trybunału PZM został Marek Małecki, który prowadził obrady Zjazdu Delegatów. Na pierwszym konstytuującym posiedzeniu, w dniu Walnego Zgromadzenia, Zarząd Główny wybrał ze swego grona Prezydium ZG PZM. Wiceprezesami Zarządu Głównego PZM zostali: Arkadiusz Sąsara i Bartosz Bieliński

Podczas Zjazdu odbyło się nadanie godności Honorowego Członka PZM - najwyższego wyróżnienia Polskiego Związku Motorowego, które wręczono 12 Działaczom Zasłużonym dla Związku. Zgodnie z porządkiem obrad na Zjeździe - po dyskusji, przyjęto Uchwałę Programową wyznaczającą kierunki działań Związku na najbliższą czteroletnią kadencję. Obrady, które obserwowali przedstawiciele prasy i mediów, przebiegły w miłej atmosferze.

DSC 1849DSC 1886Okręg Lubelski PZM na Zjeździe reprezentowali członkowie Zarządu OkręgowegoWłodzimierz Bobowski -prezes ZO PZM,  Zenon Łój  -prezes Automobilklubu Biłgorajskiego,  Bartłomiej Parafiniuk-viceprezes Automobilklubu Bialskopodlaskiego, z przyczyn zdrowotnych w Zjeździe nie wziął udziału Zbigniew Kubina  -prezes Automobilklubu Zamojskiego. Delegatem z Lubelszczyzny był także Kol. Dariusz Woźniak -pełniący funkcję prezesa Spółki PZM OZDG Lublin. Wypada także podkreślić, że Delegatem Zjazdu był długoletni Honorowy Prezes PZM - dr Andrzej Witkowski (zajał  miejsce przy "naszej delegacji"), który jest także Honorowym Członkiem Automobilklubu Biłgorajskiego.(-) Delegaci minutą ciszy oddali hołd zmarłym w kadencji Działaczom Związku. Prezes PZM Michał Sikora złożył sprawozdanie z działalności statutowej PZM - sportowej i pozasportowej, za ubiegłą kadencję, które przedstawione zostało w formie multimedialnej. Przew. Komisji Rewizyjnej dokonał oceny działalności Związku, a ustępujący Zarząd uzyskał absolutorium Delegatów Zjazdu. Prezes Michał Sikora zamykając Zjazd, dziękując Delegatom za udział w Walnym Zgromadzeniu i pracownikom za jego organizację, powiedział na koniec: „Dziękuję za zaufanie i ponowny wybór. Jestem przekonany, że sporty motorowe, tak jak dotąd będą cieszyły się w Polsce dużą popularnością, zaś nasza działalność pozasportowa przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa na drogach.”

Oprac./foto: Z.Łój  / żródło: strona internetowa PZM

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg