Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 368 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

247192

SIMP logoWśród członków naszego klubu, jest wiele osób pracujących w branży motoryzacyjnej, wykonujących różne zawody. Zapewne wiele osób myślało o zdobyciu nowego zawodu, umiejętności lub uprawnień. PZM, jako organizacja a przede wszystkim macierzysty Klub, w ramach realizacji celów statutowych, powinien wspierać swoich członków i podejmować wszelkie działania pozwalające członkom na rozwijanie swoich zainteresowań i sprzyjających samorealizacji. W Polskim Związku Motorowym są to np. szkolenia na ratownika drogowego i uprawnienia sędziowskie w sporcie motorowym, komisarza ochrony środowiska itp. Wychodzimy z taką inicjatywą i poszukujemy w Klubie chętnych osób pragnących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, wiedzę i umiejętności w wykonywanym zawodzie (np. mechanik, lakiernik, diagnosta, itp.) lub też zdobycie nowych uprawnień zawodowych czy specjalności z konkretnego zakresu. Może wśród zainteresowanych, znajdą się osoby, które planują wstąpienie do organizacji technicznej np. Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) O/Lublin, które wspólnie z Ośrodkiem Doskonalenia Kadr SIMP w Warszawie - PART 1601401444210organizują coroczne szkolenia specjalistyczne / kurs podstawowy, dla rzeczoznawców SIMP i osób zamierzających w przyszłości ubiegać się się o tytuł: Rzeczoznawca SIMP w specjalności nr 830 - „wycena maszyn, urządzeń i pojazdów” a w dalszej perspektywie będą zainteresowane zdobyciem kwalifikacji rzeczoznawcy samochodowego (RS)?. Miło nam donieść, że w ostatnim czasie (lipiec/2020) dwóch członków naszego Klubu, rekomendowanych przez prezesa Automobilklubu Biłgorajskiego Zenona Łoja (członka SIMP), uczestniczyło w takim szkoleniu, zdobywając swój pierwszy certyfikat z tego zakresu. Koledzy Ireneusz Mizak i Wiesław Wojtyła (widoczni fot. z członkami Komisji Egzam. po odbiorze certyfikatówzapisali się do lubelskiego Oddziału SIMP i mają otwartą drogę do następnych kroków - szczebli swojej "kariery zwodowej". Szkoda, że tylko dwóch członków zdecydowało się pojechać na szkolenie, bo pierwotnie były zaintresowane cztery osoby. O tyle łatwiej było kolegom zdecydować się, ponieważ jeden z członków naszego Klubu -Kolega mgr inż. Zbigniew Mazur (pełni funkcje: Prezes Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych SIMP, długoletni Dyplomowany Rzeczoznawca SIMP, Ekspert SIMP ds. Europejskiej Harmonizacji Technicznej), był wykładowcą /organizatorem szkolenia ze strony SIMP i służył im fachową pomocą. Kolega Zbigniew zobowiązał się udzielić niezbędnych informacji i pomocy także innym osobom, potencjalnym Kandydatom na członków SIMP.! Warto więc skorzystać z okazji.!? Bliższych informacji w tej sprawie można uzyskać w naszym Klubie - wszyscy zainteresowani proszeni o kontakt z prezesem Zenonem Łojem, który także służy potrzebnymi informacjami w tej sprawie. Na naszej stronie będziemy prezentowali informacje dot. szkoleń. W uzupełnieniu informacji warto podkreślić, że tym samym Automobilklub Biłgorajski poprzez swoich członków, współpracuje z SIMP Ośrodkiem Doskonalenia Kadr "TECHNIKA" w Lublinie ul. Chmielna 2a, www.sepowskie.plKontakt: 81 532 83 89 lub 501 387 626, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. /ZŁ/

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg