Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 1061 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

309188

W dniu 21 grudnia 2019r. odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie, w porządku którego zatwierdzone zostały wyniki w sporcie samochodowym i turystyce motorowej za rok 2019, w klasyfikacji indywidualnej i klubowej. Bezpośrednio po zebraniu członków ZO, odbyło się spotkanie na którym wręczono puchary, medale i dyplomy najwyżej sklasyfikwanym w Okręgu Lubelskim, uczestnikom obu dyscyplin, wg obowiązujących Regulaminów. Zapewne, na stronie internetowej ZO, znajdą się wyniki tych klasyfikacji. W zebraniu Zarządu Okręgowego w tym dniu, wzięli udział przedstawiciele naszego Klubu w osobach: prezes Zenon Łój i członek Komisji Rewizyjnej Henryk Tytoń -autor zdjęć, (w zebraniu nie wziął udział kol. Jerzy Buczek -pełniący funkcę przewodniczącego Kom. Rewiz. ZO PZM). Klub nasz na podsumowaniu w sporcie i turystyce motorowej reprezentowali: kol. Dariusz Paleczny -zastępca prezesa i członek Okr. Komisji Sportu Samoch. i kol. Łukasz Nazar -kierowca startujący w "Super Sprintach" wyróżniony pucharem za trzecie miejsce w Klasie III. Szkoda, że "wymogi regulaminowe" określające zasady klasyfikowania i nagradzania kierowców, nie pozwoliły na wyróżnienie pozostałych reprezentantów naszego Klubu w tej dyscyplinie (nazwiska poniżej w artykule)./ZŁ/

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg