Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 400 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

243990

Udział Automobilklubu Biłgorajskiego w "MOTO SESSION 2015" 

W dniach 9-10 maja 2015r. odbyły się Lubelskie Targi Motoryzacyjne "Moto Session 2015" w których udział także miał Automobilklub Biłgorajski. Był to pierwszy udzial członków naszego klubu w tej imprezie motoryzacyjnej, która cieszy się w naszym regionie bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Przy okazji mogliśmy zaznaczyć Jubileusz 25-lecia naszego Klubu (filmy i fotoreportaże) i pokazać na Targach kilka pojazdów zabytkowych i motocykli, reprezentujących nasz Klub od 20 lat (!) na międzynarodowych zlotach motocyklowych "FIM Rally".

Organizatorem ze strony związku, był Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie. W hali "A" były prezentowane wszystkie ciekawe pojazdy zabytkowe i historyczne - samochody i motocykle oraz bogaty dorobek sportowy lubelskich Klubów i Automobilklubów PZM. Pomimo, że nasz Klub zaprezentował tylko 5 zabytkowych aut i wystąpiły trzy nasze czołowe załogi motocyklistów, to nasz udział w Targach był udany i dobrze wróży na następne lata. Na "Moto Sesion 2015" nasz Klub reprezentowali: Piotr i Magda Dudzic(Mercedes W111 220SE 1962r), Rafał Koper (Ford Mustang I 4,7 V8 1965r.), Maciej Hysa (Syrena 105L, 1978r.), Krzysztof Birut i Katarzyna Birut (Mercedes W126 280SE 1982r.), Ryszard Hysa (Fiat 126p 1978r.). Reprezentanci naszego klubu i kraju na międzynarodowych zlotach "FIM Rally" którzy byli obecni na Targach: Marek Spustek -vice prezes AB ds.sportu (Kawasaki Vulcan 1500 1997r), Monika Pogudz i Sławomir Paszko -skarbnik AB (Honda CBR 1100XX) i Wojciech Mazurek (Honda CBR 1100XX). Instruktor, ratownik drogowy PZM -Kol.Mariusz Błaszczykw pierwszym dniu targów, prowadził pokazy i instruktaż z udzielania pierwszej pomocy przedmedyczej. Nasz Klub ponadto reprezentowali: Kol. Henryk Tytoń -"rzecznik prasowy" AB - robiący fotoreportaż z tej imprezy, Tadeusz Pisarczyk -vice prezes ds organizacyjnych AB oraz Zenon Łój -prezes klubu -organizator wyjazdu.

Wkrótce postaramy się  zaprezentować na naszej stronnie sporą galerię zdjęć z tej imprezy. Poniżej zaś w "czytaj więcej" (kliknij), prezentujemy zapowiedź tej imprezy ze strony władz ZO PZM w Lublinie a także ciekawą relację już po odbytych tegorocznych Targach. Zapraszamy do lektury! /zł/

Zapraszamy na portal do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: http://bilgoraj.com.pl/udzial-automobilklubu-bilgorajskiego-w-moto-session-2015-foto,,2,11,11,1,13708,n.html

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg