Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 295 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

292295

241229 b

241215 b241277 bW dniu 1 marca 2023r.  w Biłgorajskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie 2022 roku w kulturze, sporcie i działalności społecznej. Burmistrz Miasta przyznał nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy sportowych oraz twórców i animatorów kultury. 

- Nasze dzisiejsze spotkanie ma służyć podziękowaniom i gratulacjom. To chcę zrobić w imieniu samorządu, chcę podziękować wszystkim działaczom, sportowcom, osobom zaangażowanym w tworzenie kultury, a zwłaszcza tym, którzy okazali wielkie serce naszym sąsiadom zza wschodniej granicy, gdy wybuchła wojna. To przez pryzmat państwa działalności postrzegane jest nasze miasto. Te nagrody mają symboliczny charakter, a dostały je osoby zgłoszone przez organizacje, dlatego również tym organizacjom chcę podziękować. Wszystkie wskazane nominacje zasługiwały na wyróżnienie - mówił burmistrz Janusz Rosłan.

241283 bKandydatury sportowców, trenerów i działaczy zgłoszonych przez kluby i organizacje, rozpatrzono na wspólnym posiedzeniu Komisji Sportu i Rady Sportu m. Biłgoraja. Wśród wyróżnionych osób reprezentujących środowisko PZMot. i naszego Klubu byli - w kategorii: "Sportowiec": Karol Kręt -zawodnik sportu motorowego -o jego sukcesach piszemy na naszej stronie (na fot. z ojcem Grzegorzem) -zgłoszony przez  Klub; w kat. "Działacz" -kol. Dariusz Paleczny -viceprezes Automobilklubu, członek OKSS, organizator imprez motorowych i wolontariusz -zgłoszony przez Klub; w tej samej kategorii wyróżnienie otrzymał także kol. Zenon Łój -prezes Automobilklubu, Członek Zarządu Okręgowego -Zasłużony Działacz PZM (zabrał głos w imieniu wyróżnionych osób) - wyróżniony za działalność społeczną (pomysłodawca imprez, organizator pomocy dla Ukrainy in.) zgłoszony przez Komisję i Radę Sportu. Relacja z wydarzenia w lokalnych mediach (bilgoraj.com.pl oraz bilgorajska.pl). Wyróżnieni na wspólnej fot. z pp. Burmistrzami miasta. (ZŁ)

 

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg