Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 698 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

309183

Kręt Karol medal w pleb kopiaNa naszej stronie zamieszczaliśmy wcześniej informacje, za lokalnymi mediami, o sukcesach młodego kierowcy - wcześniej świetnego kartingowca a teraz kierowcy sportu samochodowego - Karola Kręta, zawodnika sportów motorowych pochodzącego z Ziemi Biłgorajskiej.

Jak donoszą media krajowe, w dniu 25 lutego br. na uroczystej gali finałowej plebistytu sportowego "Polska Press Grupy 2022", która odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie, Karol Kręt odebrał medal w kategorii "Sportowiec Roku"! Wyłonieni zostali sportowcy "najlepsi z najlepszych" z poszczególnych województw jak i z całej Polski. Głosowanie prowadzone było na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, a następnie na szczeblu krajowym. - Karol Kręt stał się jednym z najbardziej znanych i obiecujących młodych kierowców w kraju.! Jego krótka wypowiedź dla mediów: "Za mną kolejna gala podsumowująca 2022 rok - tym razem w Warszawie. Nagroda cieszy tym bardziej, że zwycięzców wybrali czytelnicy - bardzo Wam dziękuję" - dodał Karol.

Gratulowaliśmy już zawodnikowi i Jego rodzicom -gratulujemy raz jeszcze ale to nie koniec, bowiem ze strony naszego Klubu ten zawodnik został przed miesiącem nominowany do wyróżnienia przez władze naszego miasta w kategorii "Sportowiec" za odniesione sukcesy w 2022 roku. Wkrótce to wydarzenie będzie miało miejsce i informację na pewno zamieścimy. Członkowie Klubu, fani sportów motorowych, całe środowisko Polskiego Związku Motorowego, bardzo mocno kibicuje Karolowi Krętowi -"naszej nadzieji w sporcie samochodowym" - reprezentującego powiat biłgorajski i Lubelszczyznę. Oprac. ZŁ

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg