Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 849 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

309186

motoserce 05 2021 plakatMotocykliści Klubu Motocyklowego "CYGNUS" Biłgoraj zapraszają na XIII edycję imprezy pn. "MotoSerce" w dniu 29 maja 2021r. -w miejscowości Korytków Duży 67, k. Biłgoraja, która odbędzie się przy zachowaniu podstawowych zaleceń zw. z pandemią. W programie imprezy: Msza św. za zmarłych kolegów, poświęcenie maszyn, konkursy, food truck's. Organizatorzy będą zachęcać uczestników do oddania honorowego krwi ("KrwioBus" - w godz. 9,00 - 14,00). Automobilklub Biłgorajski patronuje tej imprezie z racji tego, że w szeregach organizatorów są nasi koledzy, członkowie Klubu. Ostatni rok trwania pandemii uniemożliwił wszystkim stowarzyszeniom i klubom normalne funkcjonowanie, nie odbyło się wiele kalendarzowych imprez i wydarzeń, dlatego zachęcamy wszystkich członków Automobilklubu Biłgorajskiego do wzięcia udziału w tej imprezie -nie tylko samych motocyklistów, których w naszym Klubie wielu ale także i pozostałych członków. Przychodzi czas aby stopniowo reaktywować naszą klubową działalność i zaznaczyć swój osobisty udział w wydarzeniach i projektach. Bezpośredni kontakt osób jest najlepszy w powrocie do normalności i podejmowaniu działań i pomysłów na najbliższy czas, który z pewnością nadchodzi. Będzie na pewno wymagał od nas (głównie osób z grona zarządu) więcej wysiłku i samozaparcia w przełamaniu niechęci aby powrócić do dawnej ochoty przy organizacji imprez, które zdecydowanie poprawiają nastrój i urozmaicają nasze codzienne życie.Pozdrawiam -prezes 

waclaw mazurekRelację z tego wydarzenia publikowały biłgorajskie media, z którego pochodzi fragment tekstu -wypowiedzi jednego z organizatorów -Kolegi Wacława (na zdjęciu) -członka Automobilklubu Biłgorajskiego. (---) "Wydarzenie, które odbyło się w Korytkowie Dużym było także okazją do świętowania 5-lecia "Cygnus" Biłgoraj.  -Przez te 5 lat przez nasz Klub przewinęło się ponad 30 osób. Wiadomo, że życie pisze nam różne scenariusze, ale przez te lata działalności przyświeca nam zawsze ten sam cel, promowanie bezpiecznej i kulturalnej, zgodnej z przepisami jazdy motocyklem oraz promocji Ziemi Biłgorajskiej, stąd nasze wydarzenia i imprezy odbywają się w różnych częsciach naszego regiony, by osoby z poza powiatu zaznać z jego najpiękniejszymi zakątkami - mówi Wacław Mazurek prezydent "Cyngus" Biłgoraj.

Podajemy link do strony: http://bilgoraj.com.pl/ogloszenia,,,,,27245,n.html

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg