Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 994 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

309187

P1013367 KopiaMoto WośpW dniu 12 stycznia 2020r. Automobilklub Biłgorajski, był organizatorem imprezy samochodowej z cyklu "SuperSprint" po nazwą MTO WOŚP 2020 na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świąteczneju Pomocy, którą zorganizowano na terenie biłgorajskiego autodromu. Cały dochód z imprezy był zbierany do puszki WOŚP. W imprezie wzięła udział b.duża liczba uczestników, którzy przyjechali autami wszelakich marek i modeli, nie tylko z całego naszego regionu lubelszczyzny i podkarpacia, ale także bardzo odległych miejscowości (w tym kierowcy z automobilklubów i klubów PZM). Tradycyjnie w programie imprezy, która miała swobodna formułę, rozegrano przejazdy na czas, jazdy dowolne dla wszystkich i drifterów, a także DriftTAXI dla publiczności. Chętni mogli spróbować jazdy treningowej po torze albo wylicytować przejazd z driftowozem, czy terenówką. Tak jak w ubiegłych latach, organizatorzy w czasie trwania imprezy przeprowadzili licytację fantów, gadżetów, talonów i innych przedmiotów, przekazanych przez Darczyńców i Sponsorów -tj. osoby fizyczne -w tym uczestników imprezy, firmy i zaprzyjaźnione z klubem organizacje oraz znane osoby z mediów czy motoryzacji w kraju, które gościły u nas lub są znami zaprzyjaźnione.! 

Moto Wośp 2020Moto Wośp 1Sprzyjająca aura była także czynnikiem sprzyjającym dla dużej liczby publiczności, która miała także udział w zbiórce na rzecz WOŚP.! Wszystkim uczestnikom tej imprezy, którzy włączyli się do akcji, władze Automobilklubu Biłgorajskiego, składają serdeczne podziękowania.!!! Frekwencja uczestników w tym roku przerosła nasze oczekiwania.! Nie liczyliśmy na imprezie uczestników i skąd przyjechali ale ilość aut na utodromie i na ulicy, mówiła sama za siebie.! Dyrektorem imprezy MOTO WOŚPze strony organizatora, był Kol. Dariusz Paleczny -vice prezes klubu ds.organizacyjnych i sportu samochodowego, na ręce którego kieruję podziękowania za super organizację tej imprezy na progu nowego roku, dla nas Jubileuszowego, z okazji 30-lecia działalności klubu. Nasze podziękowania kierujemy także do pozostałych Koleżanek i Kolegów - członków zarządu i Klubu, którzy pomagali przy organizacji i zabezpieczeniu imprezy a także osobom nie zrzeszonym.! Wielkie dzięki.!!!

Z informacji, jakie napłynęły z powiatowego Sztabu WOŚP w Biłgoraju, otrzymaliśmy informację, że podczas kilkugodzinnej imprezy Automobilklubu Biłgorajskiego, na biłgorajskim autodromie, zebraliśmy do puszki rekordową sumę w powiecie w kwocie: 8.163,44 PLN! -tj. dwukrotnie wyższą niż w roku ubiegłym. Cieszymy się, że walnie mogliśmy się przyczynić do zbiórki na rzecz tegorocznego finału Orkiestry i być może rekordowej zbiórki w powiecie biłgorajskim, której sztab mieścił się w Biłgorajskim Centrum Kultury, gdzie od popołudnia grała Orkiestra, były występy zespołów, odbywała się licytacja wszystkich fantów ofiarowanych na WOŚP. W jeździe na czas startowała mała liczba wszystkich kierowców (21), którzy dysponowali autami o największej mocy. Szanse kierowców w "czasówce" nie były więc równe, bowiem nie było podziału na klasy pojemności i tutaj decydowała przede wszystkim moc silnika auta a w drugiej kolejności umiejętności samego kierowcy. Najlepszymi zostali: 1. Tomasz Malinkowski -Mitsubishi Evo VII (Poturzyn), 2. Jarosław Staszek -Honda Civic (Lublin, A.Chełmski), 3. Łukasz Federkiewicz -Subaru Impreza (Leżajsk, Team Autoklinika). Opracow. Zenon Łój -prezes zarządu

Fot. imprezy: Henryk Tytoń 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg