Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

245599

zbieramy krewOddaj krew

Apel do Członków Automobilklubu Biłgorajskiego o włączenie się do akcji oddania krwi, dla uczczenia 100-lecia niepodległości Polski.

Zarząd Automobilklubu Biłgorajskiego, zwraca się do wszystkich Członków i Sympatyków Automobilklubu Biłgorajskiego, z apelem o włączenie się do akcji oddania krwi dla uczczenia niepodległości Polski obchodzonego w 2018 roku, w swoim miejscu zamieszkania. Niemal w każdym miesiącu, tygodniu - z mediów dowiadujemy się (internet, telewizja, radio, prasa), że gdzieś w kraju podjęto akcję zbiórki krwi na 100-lecie niepodległości - pod różnymi wymownymi hasłami, np.: „Zbieramy krew dla Polski,” „100. litrów na 100-lecie niepodległości” itp. Z inicjatyw różnych grup społecznych, tę akcję podjęło w kraju setki - tysiące naszych obywateli, z bardzo wielu organizacji, stowarzyszeń, klubów lub środowisk zawodowych i samorządowych, instytucji publicznych, szkół, wojska, służb mundurowych i wielu innych. W związku z tym, że akcja ta spotkała się z tak szerokim odzewem Polaków w całym kraju (a może i poza naszymi granicami), jest niepowtarzalna okazja przyłączenia się do niej także naszej klubowej społeczności, jaką tworzymy. Zwłaszcza, że w tej kadencji (VII: 2015-2018), stan liczebny członków Automobilklubu Biłgorajskiego wzrósł trzykrotnie.! - Stanowimy wielkiie grono Ludzi w różnym wieku, reprezentujących różne grupy zawodowe i społeczne, odgrywające swoją rolę w miejscu swojego zamieszkania, co warte zaznaczenia nawet w odległych miejscowościach od Biłgoraja - naszej siedziby.?! Władze Klubu nie mają wiedzy na temat - ilu członków jest kropla krwi w ręce„Honorowymi Dawcami Krwi” i regularnie oddaje krew lub mają zasługi i osiągnięcia na tym polu.?! – Chętnie o tym napiszemy na naszej stronie! Naturalnym jest też, że ze względu na wiek lub stan swojego zdrowia, nie wszyscy członkowie czy Sympatycy naszego Klubu będą mogli oddać „swoją porcję krwi” do tzw. Krajowego Banku Krwi. Na pewno, tych którzy do tej akcji mogą się dobrowolnie włączyć w swoim m. zamieszkania - jest bardzo wielu, zdecydowanie więcej… Zatem, apeluję do Koleżanek i Kolegów: włączcie się dobrowolnie - indywidualnie do tej akcji.!W dowolnym, dogodnym terminie udajcie się do najbliższego punktu krwiodawstwa i „oddajcie to, co macie najcenniejszego.” W czasach pokoju – na pewno będzie to piękna patriotyczna postawa.! Serdecznie Was do tego zachęcam i pozdrawiam ! /-/ Zenon Łój -prezes zarządu

Informacja na temat punktu oddawania krwi w Biłgoraju: W każdy 3 czwartek miesiąca w budynku Komendy Powiatowej Staży Pożarnej w Biłgoraju, ul. Dąbrowskiego 10. Proponowany najbliższy termin: 18 października 2018r w godz. 9-12. Uwaga! Formalności rejestracyjne załatwiane są na miejscu, gdzie jest badana i pobierana krew od dawcy.

          

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg