Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

245600

Logo PZM nowe na żółtym poluAK BialaPodlZ biura ZO PZM w Lublinie, wpłynęły zaproszenia do udziału w 2-ch rajdach turystycznych po Lubelszczyźnie, skierowane do członków naszego klubu interesujących się turystyką, tj: 

 - Dnia 15 września (sobota) 2018r - III Runda Turystyczno Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego tj."18 Rajd Zmotoryzowanych BIELUCHorganizator:  Automobilklub Chełmski – 22-100 Chełm, ul. Strażacka 4, tel. kom. 502 342 117, internet: www.automobilklub.chelm.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

RAJD turyst. MP B.Podlaska- Dnia 16 września (niedziela) 2018r. IV Runda TMMOL i jednocześnie XXVII Rundę Turystyczno Samochodowych Mistrzostw Polski - Turystyczny Puchar Polski "Uroki Lubelszczyzny" - organizowany przez: Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie i Automobilklub Chełmski.

Szczegółowy komunikat i regulamin rajdów, na stronach organizatorów (automobilklubów) oraz na na stronie ZO PZM Lublin https://www.pzm.pl/zo/lublin

Uwaga! Członkowie Automobilklubu Biłgorajskiego, którzy jako załoga (kierowca /pilot), chcieliby wziąć udział w rajdzie (w rajdach), mogą uzyskać dofinansowanie z Klubu, i uzyskać częściowy zwrot kosztów (wpisowego / dojazd-paliwo) - proszeni są o kontakt z prezesem. Byłoby bardzo pożądane aby zgłosiły się chętne załogi reprezentujące nasz Klub!? Należy pamiętać o zasadach (terminie) wysłania zgłoszenia w imprezie. /ZŁ/

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg