Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 280 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

247196

Reprezentanci Automobilklubu Biłgorajskiego regularnie startują w popularnych imprezach samochodowych dla amatorów, typu KJS i Super Sprint - rundach okręgowych o Puchar ZO PZM, odnosząc mniejsze lub większe sukcesy. Ten rodzaj imprez cieszy się w naszym okręgu dosyć dużym zainteresowaniem i biorą w nich udział członkowie Klubów PZM ale zdecydowana większość startujących to kierowcy nie zrzeszeni w PZMot., którzy nie są klasyfikowani po zakończeniu sezonu (stąd klasyfikacje końcowe są "krótkie"?). Bywało, że reprezentanci naszego Klubu bardzo licznie startowali i zajmowali czołowe miejsca w klasyfikacjach końcowych. Jeśli chodzi o wyniki naszych (nielicznych) reprezentantów w roku 2017, są skromniejsze -lecz nie wypadamy najgorzej! W klasyfikacji klubowej KJS nasz klub zdobył 2 miejsce! W DSC autodrom SSp KJSminionym sezonie nasz Klub reprezentowali: Marcin Skroban (regularnie osiągał najlepsze wyniki z pilotem Jakubem Wagnerem), Grzegorz Tatar, Łukasz Nazar, Krzysztof Wróbel i Jacek Obirek (osoby ujęte w klasyfikacji końcowej). Jednak wszystkim Kolegom startującym i reprezentującym Automobilklub Biłgorajski, niezależnie od zajętych lokat - władze składają podziękowania i gratulacje.! Zgodnie z regulaminem imprez, najlepsi będą wyróżnieni. Poniżej prezentujemy wyniki w imprezach KJS i Super Sprint za rok 2017, które przesłał do Klubów w okręgu Przewodniczący OKSS./zł/

cd.

Wyniki KJS ISuper Sprint

P10 SSp 2017 klasyP10 SSp 2017 KlP1019704

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg