Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 293 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

235389

Polecamy arykuł który ukazał się w NOWEJ o biłgorajskim autodromie. Regionalista Kazik Szubiak, porusza nie pierwszy raz temat (cykl), poświęcony historii tego obiektu, ludziach związanych z jego budową, którzy udzielili swojego wywiadu i funkcjonowaniem dzisiaj tego obiektu. Liczymy na kontynuowanie tego tematu w naszych mediach. Podajemy link do strony: http://www.gazetabilgoraj.pl/historia/ps-32219-bilgorajski-autodrom-w-opalach/

Ten temat jest bardzo ważny dla naszego Klubu, gdyż większość imprez kalendarzowych jest organizowana przez nas na tym obiekcie, dlatego jesteśmy żywotnio zaiteresowani aby i nasze potrzeby uwzględnić w tej "społecznej dyskusji". Temat autodromu stał się głośny od tego momentu, kiedy Starostwo Powiatowe ujawniło informację o nie uregulowanch kwestiach własnościowych terenu, które uniemożliwiają inwestowanie w ten obiekt, a którego stan techniczny uległ znacznemu zużyciu. Władze naszego klubu będą dalej zabiegały o to, abyśmy jako Klub PZM, mieli stały dostęp do toru, gdyż nie moglibyśmy realizować swoich celów statutowych i organizowania wielu imprez motorowych. Stąd mamy przygotowane "stanowisko zarządu" w sprawie toru, a także poprosiliśmy o opinię władze okręgowe w osobie prezesa ZO PZM w Lublinie. Będziemy je prezentować na naszej stronie.

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg